Asansörlü taşıma Bursa – Asansörlü taşıma nedir? – Anadolu Transport

Asansörlü taşıma son zamanlarda, birçok nakliye firmasının tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi haline geldi. bunun nedeni, müşterilerin bu hizmetten memnun olmaları ve eşya taşımanın, bu yöntem sayesinde daha kolay olmasıdır. Asansörlü taşıma Bursa ilinde olduğu gibi diğer illerde de başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Asansörlü taşıma Bursa – Asansörlü taşıma avantajları

18 mt yüksekliğe kadar olan dairelerde asansörlü taşıma yapılabilir. Asansörlü taşıma hizmetinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi güvenli ve hızlı olmasıdır. Bina koridorlarının dar olmasından dolayı, birçok eşya taşınamamaktadır.

Asansörlü taşıma Bursa ilinde ya da diğer illerde de aynı mantıkla işlemektedir. Ayrıca taşıma işinin gerçekleştiren personelin kaza riskinin de en aza indirgenmesinde etkili bir yöntemdir.

Asansörlü taşıma aynı zamanda taşıma işleminin daha kısa bir sürede bitmesini sağlar.

Asansörlü taşıma aracı

Nakliye aracı ile asansörün bağlı olduğu araç farklıdır. Yani taşıma işlemi için iki adet araç kullanılır. Asansörün bağlı olduğu araç yüksek katta olan daireden ya da ofisten eşyaların platforma yüklenmesi amacıyla kullanılır.

Platforma yüklenen eşyalar daha sonrasında, nakliye aracına yerleştirilir. Asansör platformunun olduğu araç ile nakliye aracı arka arkaya olacak şekilde yerleştirilir.

Platform ile nakliye aracının arka bölümünün mümkün olduğunca yakın olması gerekir. Böylelikle çok kısa bir mesafeden eşyaları araca yerleştirmek, daha kolay olacaktır.

Asansörlü ev taşıma Bursa

Asansörlü nakliye araçlarımız ve eşya taşıma için kullandığımız nakliye araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Asansörlü taşıma Bursa ilinde yıllardan bu yana faaliyet gösteriyoruz. Yüzlerce müşteriye verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde giderek büyüdük ve bugünkü halimizi aldık.

Sizlerden aldığımız güç ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve sürekli olarak gelişiyoruz. Hizmet kalitemizi yükseltmek adına son teknoloji olan yenilikleri takip ediyoruz.

Anadolu Transport olarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin bizim için önemi çok büyüktür. Bu anlayışla hem yaptığımız işe yatırım yapıyor, hem de çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz.

Başarılarımızı; www.anadolutransport.com sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca her türlü görüş ve isteklerinizi bize bu adresten ulaştırabilirsiniz.