Bursa Evden Eve Nakliyat Genel Bakış:

Firmamız Bursa Nilüfer’de Şehirler Arası Ve Şehir İçi Parsiyel Taşımacılık Ve Kuru Yük Taşımacılığı Yapmak Amacı İle Kurulup 1986 Yılında Faliyetlerine Başlamıştır. İlerleyen Zamanlarda Artan Talepler Doğrultusunda Askılı Tekstil Taşımacılığınıda Bünyesine Katıp İlk Tekstil Kumaş Deneyiminide Kazanmıştır. Müşteri Memnuniyeti Sayasinde Yine Bünyesine Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini  Katarak Bursa Nakliyat Firmaları Arasındaki Yerini Alarak Bu Alanda Sağlam Temeller Üzerine En İyi Çalışma Ekibi Oluşturarak Bursa Halkının Güvenini Kazanmayı başarmıştır.
Bursa’da Daha Çok Tercih Edilmemizin Asıl Nedeni Kurumsal Kimliğimiz Olan Anadolu Transport Firmamızın Geçmişi Ve Buna Duyulan Güvendir. Firmamızda Her Müşteriye Ayrı Bir Ücret Tarifesi Uygulanmaz Ev Taşıma Ücretlerimiz Standart Ücrete Dayalı Olarak ( 1+1 2+1 3+1 4+1 ) Olarak Hesaplanır. Evinize Ekspertiz Adı Altında Hiçbir Firma Görevlisi Gelmez. Ekspertiz Hizmeti Villa, Okul , Dershane, Gibi Büyük Ölçekte Taşımacılık İçin Gönderilir. Ev eşyanızın Az Yada Çok Olmasının Fiyata Yansımayacağını Bilmenizi İsteriz. Bursa Evden Eve Nakliyat Firmalarının Aksine Firmamız Eşyanızı Tek Tek Telefonda Sizlere Saydırmaz Sadece Evinizin Kaç Oda Olduğu Öğrenir Ve Ona İstinaden Araç Ve Ekiple Taşınma Günü Adresinizde Hazır Bulunur.

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme:

Sözlü Olarak Sözleşmemizi Yaptıktan Sonra Sözleştiğimiz Gün Ve Saatte Evinizin Büyüklüğüne Göre Araç Ve Ekipmanlarla Adresinizde Hazır Bulunan Anadolu Transport Çalışanlarımız Yazılı Olarak Resmî Kaşeli Sözleşmemizi Yaparak İşlerine Başlarlar Kapalı Kasa Ev Taşıma Araçlarımızın Hepsinin İçinde Elbise Askılığı Dahil Battaniye Ve Sert Kalın Karton Bidonlar Bulunmakta Bunların Yanında Ayakkabılık Tivi Koruyucu Sert Darbeleri Emici Özelliğe Sahip Pıt Pıt Naylonlar İlk Etapta Kullanılan Nakliye Streci Nakliye Bantı Eşya Bağlama İpleri Mutfak Eşyası Toparlamak Ve Sarmak İçin Karton Kağıt Tüm Bu Malzemeler Ve Daha Montaj İşlemleri İçin Alet Ve Edevatlar Vs.
Firmamızda Her İşi Yapan Ekip Ayrıdır. Koltuk Ve Buna Benzer Mobilyaların Sarma Ve Paketleme  İşlemini Yapan  Ekib Ayrıdır. Mobilya Montaj İşlemlerini Yapan Ekib Ayrıdır. Klima Montaj İşlemini Elektrik Teknisyenlerimiz Tarafından  Yapmaktadır. Her Eşya Ayrı Ayrı Toza Kirlenmeye Karşı Streçle Sarılır. Sonrasında Battaniye Ve Sonunda Pıt Pıtla Sarılarak Nakliye İpleriyle Sağlamlaştırılır. Sarıp Paketlenen Eşyanın Taşıma Aşamasıda Önem Arz Eder. Taşıma Ekibi Güçlü Ve İşi Bilen Ustalardan Oluşmaktadır. Araca Giden Eşyanın Araçta İstiflenmesi Taşınılacak Eve Giderken Araç İçerisinde Zarar Görmemesi İçin İyi Bir İstifçi Tarafından Dikkatli Bir Şekilde Ağır Ve Zarar Görmeyecek Koltuk Konsol Gibi Mobilyalar Araç Tabanına Yerleştirilerek Zarar Görebilecek Sandalye Gibi Mobilyalarda Bu Tabana Konulan Mobilyaların Üstüne Dikkatli Bir Şekilde Konuşarak İplerle Bağlanır. Alttaki Resimde Yakın zamanda Taşıdığımız Müşterilerimizin Taşıma Esnasındaki Resimlerini Bakınız.

 

 Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Her Firmada Büyük Oranlarda Farklılık Gösteriyor ?

 

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatlarının Kimi Firmada Yüksek Kimi Firmada İse Uygun Olmasının Sebebide Korsan Nakliyat Firmalarıdır. Buna Ek Olarak Komisyoncu Firmalar. Burda Dikkat Edilmesi En Enemli Unsur Komisyoncu Ve Korsan Firmaları Gerçek Kurumsal Firmalardan Ayırmaktır. Artık Günümüzde Kentsel Yapılaşmayla Beraber Komşuculuk Geleneği Azaldığından Aileler Eskisi Gibi Bir Araya Gelmeleri Azalmıştır Buna Bağlı Olarakta Bir Hizmete İhtiyaç Duyan Komşularından Sormak Araştırmak Yerine İnternetten İhtiyaç Duyduğu Hizmeti Araştırarak Buluyor. Ancak İnternetin Doğru Kullanılmadığında Doğan Kötü Sonuçları Günümüzde Görmek Duymak Olağan Şeyler Olmuş Durumda. Nedeni İse Korsan Bir Firma Çok Rahatlıkla İnternetten Reklam Verebilmekte.
Hiç Bir Belgeye Ve Araç Ekibe Sahip Olmayan Korsan Firma Rahat Bir Şekilde İnternetten Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyormuş Gibi Yaparak Sizin Aramalarınızda İlk Sayfada Ve En Başta Gözükür. Siz Bunun En İyi Bursa Evden Eve Nakliyat Firması Olduğunu Düşünebilirsiniz. Çoğunluklada Nakliyat Firmamıza Gelen Şikayetler Bu Yönde. Bu Korsan Firmaların  İnternet Sitesini Tıkladığınızda Kurumsal Bir Kimliğe Sahipmiş Gibi Özenle Hazırlanmış Sayfalar Resimler Makaleler Görüp Bu Korsan Firmayla Anlaşma Yapmanız Durumu da Bunun Kötü Sonuçlarınada Katlanmak Zorunda Kalmakla Beraber Hiçbir Hakta Talep Edemessiniz Çünki Resmiyette Böyle Bir Firma Yok Olduğundan. Bu Korsan Firmaların Ve Komisyoncuların Araç Ve Ekibi Olmadığından Müşteriyle Anlaşarak Bir Başka Firmaya Bu İşi Yaptırarak Para Kazandıklarından. Doğal Olarak Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Buna Bağlı Olarak Farlılık Göstermekte.

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmetlerimiz:

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat Genellikle Bursa’da Fazla Kullanılmamaktadır. Bunun Sebebi Binaların Alçak Katlı Olup Zamandan Ve Ev Taşıma Ücretlerinin Minimuma İnmesini Sağlamak Amacı İle Müşteri Terciğine Bırakılması Çoğu Müşterimiz Asansörlü Taşıma İstememektedir. Ev Taşımada Kullandığımız Üç Adet Yük Asansörümüz Bulunup Üçüncü Kattan Sonra Kullanmayı Tercih Etmekteyiz Şayet Kat Alçak Olup Merdivenler Dar İse Kesinlikle Asansör Kullanmayı Tercih Edip Bunu Müşterilerimize Anlatarak Eşyanın Zarar Görmemesi İçin Evden Eve Nakliyat Asansörümüzü Kurarak Taşıma İşlemini Gerçekleştirmekteyiz. Bilindiği Üzere Her Binaya Ve Her Zemine Yük Asansörü Kurulamamakta Yokuş Olan Zeminlerde Elektrik Direklerinin Tellerinin Bulunduğu Bina Önlerinde Ve  çarpık Yapılaşmanın Olduğu Semt Ve Bölgelerde Kurulması İmkansız Olduğundan Bursa’da Sık Kullanılmayan Taşımacılık Sistemidir. Alttaki resimlerde Yakın Zamanda Müşterimizin yüksek kattaki evini asansörlü Taşıdığımız Resimlere Bakınız

Mağdur Olmamak İçin Korsan Firmaları Nasıl Anlarsınız ?

1: Gerçek Bir Nakliyat Firmasının Resmi Web Sitesinin Logosuyla Araçlarının Üstündeki Logonon Aynı Olması Çok Önemli
2: Web Sitesindeki Belgelerin Ulaştırma Bakanlığından Sorgulanması Ve O Belgelerdeki Firma İmiyle Sözleşmedeki Firma İsminin Aynı OLmasına Dikkat Etmek
3: Web Sitesinin Google Arama Motorundan Aratarak Hakkında Şikayet Varmı Yokmu Öğrenmek
4: Google Haritalardan Aratılarak Hakkındaki Gerçek Yorumları Bulabilirsiniz Bu İşlemi Haritalardan Yapmanız Gerek Bu Yorumlar Değiştirelemediğinden İyi Bir Kaynak
Unutmadan Hangi Site Olursa Olsun İçerisinde Yorum Varsa O Sahte Yorumdur. Çünki Hiçbir Bursa Evden Eve Nakliyat Firması Web Sitesine Yorum Yapma Seçeneğini Koymaz Yoktur Bakıp Görebilirsiniz.
4: Firmanın Sabit Telefonu Ve Adresini Teyit Etmeniz.
5: Firmanın Sitesinde Yazan Referansların Gerçek Olup Olmadınığını Teyit Ederek.
6: En Önemliside Budur Sosyal Medyada Varlarmı Korsan Firmalar Geniş Bir Kitleye Sahip Olan Facebook Gibi Ağlarda Yer Almazlaz Çünki Bu Platformlar Herkese Açık Yorum Yapılabilen Platformlardır. Doğal Olarak Korsan Firmaların Sosyal Medya Hesapları Yoktur.
Kurumsal Referanslarımız:
Bursa Evden Eve Nakliyat Referanslarımız Arasında İlk Önde Gelen Kurumsal Kamu Kurum Ve Kuruluşları Gelmektedir. BursaKaracabey Fen İşleri Müdürlüğü, Bursa Nülifer Belediyesi Yazı İşleri, Bursa Osmangazi Belediyesi Başkanı, Bursa Adliyesi Kalem Müdürü, Bursa Yıldırım Belediyesi Mal Hizmetleri Müdürlüğü, Bursa Karayolları Depo Taşıma, Zafer Plaza, Bursa Spor Spor Kulübü, Daha Birçok Bursalı Hemşehrilerimizi Taşıyıp Çok Büyük Bir Referans Kitlesine Sahip Olan Anadolu Transport Bursa’nın En Güvenilir Evden Eve Sorunsuz Nakliyat Firması Olmuştur.

Not: Firmamızın Google my business Gerçek kişiler tarafından yapılan Bursa Evden Eve Nakliyat Yorumlarına Burayı Tıklayarak Bakabilirsiniz.