Bursa Nakliyat

Anadolu Transport, Bursa’nın şehirlerarası evden eve nakliyat alanında hizmet veren en köklü firmalarından biridir. Temellerinin atıldığı 1985 yılından bu yana mutlu müşteri portföyünü sürekli olarak genişletmeyi başaran şirket, her biri deneyim sahibi çalışan kadrosuyla akılcı nakliyat çözümleri üretmeye devam etmektedir. Nakliye esnasında paketleme ve poşetleme işlemlerine gereken özeni gösteren Anadolu Transport çalışanları, ev eşyalarınızı şehirlerarası taşımaktan büyük memnuniyet duyacaklardır.

Merdiven altı tabir edilen çoğu nakliye firmasının aksine Anadolu Transport’la yaptığınız her iş, sözleşme ile kayıt altına alınır. Öte yandan eşyalarınızın sigortalanıyor oluşu da herhangi bir kaza, yangın veya çarpma sonucu meydana gelebilecek hasarı en aza indirmenize olanak tanır. Size kalan ise eşyalarınızın dakik bir şekilde, söz verilen tarihte istediğiniz yere taşınmasını izlemek olacaktır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları

Eşyalarınızın alınacağı il, ilçe ve binanın kaçıncı katı olduğu gibi bilgiler şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarını doğrudan etkiler. Keza asansörün oluşu, eşyaların nakledileceği son adres gibi detaylar da önem taşır. Şayet asansörü olmayan bir binadaysanız ve eşyalarınızın taşınması için özel asansör kurulmasını istiyorsanız, nakliye işlemi biraz daha pahalıya mal olabilir. İki şehir arasındaki mesafenin uzunluğu ise fiyatı belirleyen ana unsur olacaktır.

Anadolu Transport ücretsiz olarak keşif ve ekspertiz hizmeti sunduğu için randevu aldığınız tarihte fiyat teklifi alabilirsiniz.Alacağınız teklife aşağıdaki servisler de dâhil edilecektir:

• Kurulu mobilya ve ağır eşyalarınızın demonte edilmesi, titizlikle baloncuklu poşetlere sarılması, kolilere yerleştirilmesi
• Kolilerin bulundukları kattan indirilip ihtiyaca göre ayarlanan büyüklükteki kamyon veya kamyonetlere taşınması
• Varış noktasına ulaşıldıktan sonra kolilerin indirilmesi,çıkılacak kata taşınması ve uzman mobilya ustaları tarafından tekrar montajının gerçekleştirilmesi.

Bu kadar zahmetli bir süreci uzman çalışan kadrosuyla organize etmeyi başaran Anadolu Transport, çelik kasa ve piyano gibi özel eşyalarınızın taşınmasını da sağlayabiliyor. Bu esnada siz de günlük iş akışınızı hiç bozmadan hayatınıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Nasıl fiyat teklifi alabilirim?

Çok basit! Hemen anadolutransport.com adresini tıklayın ve iletişim formunu doldurarak ne tür bir nakliyat talebiniz olduğunu belirtin. Daha sonra Anadolu Transport’un müşteri temsilcisi sizi arayacak ve adresinize ekspertiz yönlendirecektir. Ekspertizin vereceği rapor doğrultusunda fiyat teklifi belirlenecek, akabinde de sözleşmeniz hazırlanacaktır.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle en zorlu nakliyat işlerinin dahi üstesinden gelebilen Anadolu Transport, sizin eşyalarınızı da şehirlerarası taşımaya taliptir. Tarafınıza teklif edilecek fiyatın piyasa koşulları içinde en uygun ve makul teklif olacağını da sakın göz ardı etmeyin. Aklınıza takılacak herhangi bir soru olduğunda ise Anadolu Transport ekibiyle iletişime geçebilir, 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.Dilerseniz de İstanbul ve Bursa’daki şubelerini ziyaret ederek sunulan nakliye hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.