Bursa Yenişehir Evden Eve Nakliyat

​Bundan yaklaşık 20 sene öncesinde eşya taşıma işlemi günümüzde olduğu gibi profesyonelce değil, eş dost yardımı ile küçük bir kamyona eşyaların sıkış tepiş istiflenmesi şeklinde yapılırdı. Bu şekilde eşyalar korunaksız bir biçimde merdivenlerden indirilmekte ve çarpma sonucu hasarlar oluşmaktaydı. Bu durumda eşiniz ve dostunuz yardım ettiği için hasar gören eşyanız için kimseyi sorumlu tutamıyordunuz. Yardım güzel bir şey elbette ama bu işin daha profesyonelce yapılması değer verdiğiniz eşyaların korunması anlamına gelecek. Bursa Yenişehir Evden Eve Nakliyat firması olarak eski usulleri bir kenara bırakıp yenilikçi bir hizmet anlayışıyla hareket etmekte ve teknolojiyi takip ederek bunu işimize en iyi şekilde yansıtmaktayız. Evden eve nakliyat eşyalarınızın güvenli, ekonomik ve hızlı taşınmasının en iyi yoludur.

Evden Eve Nakliyatın Avantajları

Ev taşımak başlı başına zahmetli bir iştir. Özellikle görev icabı sürekli tayin olan memurlar bu işle sık sık yüzleşmek zorundadır. Zaten tayin işleminin getirmiş olduğu zorlukların içine bir de taşınma işlemi girdiğinde zahmet iki katına çıkmaktadır. Yeni ev bulmak, yeniden yerleşmek, yeni bir şehir tayin olan personeli bekleyen zorluklar arasındadır. Bunca aşılması gereken durumlar varken en azından nakliye işleminizi sorunsuz ve zahmetsiz yaptırmak akıllıca olacaktır. Böyle bir durumda evden eve nakliyat hizmeti almanız durumunda birçok avantajdan faydalanmaya başlamış olacaksınız. En büyük avantajı taşınma işlemine karışmadan nakliyenizin gerçekleşecek olmasıdır. Firmamızca ekonomik olan Evden Eve Nakliyat Fiyatları ile bu konuda sizi yormadan ve üzmeden eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firma olarak sürekli kendimizi geliştirmekte ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çok çalışmaktayız. Gelişen teknolojik cihazları ve nakliye için gereken tüm malzemeleri bünyemizde bulundurmakta, nakliye konusunda hiçbir şeyi şansa bırakmamaktayız. Nakliye için başvurmanız durumunda firma olarak öncelikle ekspertiz işlemi yapmaktadır. Ekspertiz işleminin amacı gereken malzeme ve personel sayısının belirlenmesi için önemlidir. Ayrıca eşyalarınızın sigortalanabilmesi bu ekspertiz işleminin nihayetinde gerçekleşir. Bu aşamadan sonra nakliye için randevu tarihi belirlenir. Nakliye zamanı geldiğinde ekiplerimiz özel eşyalarınız hariç diğer eşyalarınızın tek tek kolilemesi ve paketlemesi işlemini gerçekleştirir. Bu işlem sırasında özel koli ve ambalaj malzemeleri kullanırız. Vitrin eşyaları, süs malzemeleri ve kırılacak olan mutfak eşyalarınız oluklu mukavvalara yerleştirilerek kırılmaması sağlanır. Beyaz eşyalarınız arasında yer alan çamaşır makineniz, bulaşık makinenizin su ve elektrik bağlantıları kesilerek özel kalın baloncuklu poşetler ile sarılır ve taşınmaya hazır durumuma getirilir. Koltuk takımları, yataklar ve çekyatlarınız önce streçle sarılarak üzeri baloncuklu poşetle paketlenir. Televizyon ünitesi, masa, sandalye sehpalarınızda aynı şekilde paketlenir. Gardırop, karyola, kitaplık, çocuk odası gibi de montaj gerektiren mobilyalarınız mobilya ustalarımız tarafından sökülür. Televizyon, bilgisayar gibi elektronik cihazlarınız aynı hassasiyetle paketlenir ve özel muhafazalı kartonlara yerleştirilir. Takım elbiseleriniz içinde özel askı aparatı olan büyük kolilere yerleştirilerek ütüsü bozulmadan nakliye aracına taşınır. Taşınmaya hazır olan tüm eşyalarınız bina dışına kurduğumuz asansörlü sistem ile nakliye aracına nakil edilir. Yenişehir Asansörlü Nakliyat Fiyatları içinde uygun ekonomik hizmet sunan nakliye şirketimiz ile bütçeniz zorlanmadan eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye sektöründe günümüzde birçok firma hizmet sunmakta bu rekabet ortamı fiyatlara yansıyarak kaliteli hizmet anlayışını da getirmektedir. Taşıma masrafları sadece nakliyeden ibaret değildir. Taşındığınız zaman yeni adresinizde birçok irili ufaklı masraflar çıkacaktır. Bazı firmalarda Evden Eve Nakliyat Ücretleri cep yakmakta ve karşılığında maalesef kaliteli bir hizmet alınamamaktadır. Bu nedenle alacağınız nakliye hizmetinin hem ekonomik hem de kaliteli olmasına özen göstermeniz gayet doğal karşılanmaktadır. Müşterilerimize ekstra masraflar çıkarmadan ekonomik çözümlerle hizmet sunmaktayız. Bunu yaparken kaliteden de ödün vermemekteyiz.
Evden Eve Nakliyat Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Nakliyat hizmeti alacağınız zaman iyi bir piyasa araştırması yapılmalı, nakliye şirketinin referansları incelenmeli, yorumlara bakılmalı, personel ve ekipmanlarının yeterli olup olmadığı araştırılmalıdır. Bursa ve çevresinde hizmet vermekte olan Bursa Yenişehir Evden Eve Nakliyat firmamız kalitesini ispatlamış, müşteri memnuniyetine önem veren, aldığı paranın hakkını vererek hizmet sunarak şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirmektedir.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.