Çelikkasa Taşımacılığı Nasıl Yapılır Dikkat Edimesi Gerekenler Anadolu Transportla Güvenli Taşımacılık

Ağır yükleri sırtına yükleyen, bu esnada hem taşıdığı yükü, hem de sağlığını tehlikeye atan işçilerle gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinin yerini artık modern taşıma araçları almış bulunuyor. Özellikle insan gücünün yetersiz kaldığı çelik para kasalarının taşınması esnasında mutlaka Anadolu Transport gibi çelik kasa taşımacılığı konusundan uzman ve tecrübeli firmalarla çalışmak gerekiyor. Neden mi? Çünkü Anadolu Transport sürekli olarak nakliyat sektöründe meydana gelen teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve en akılcı çözümleri üretmek için çaba gösteriyor.

Kimi zaman tekerlekli özel taşıma araçlarını, kimi zaman da vinçleri kullanarak çelik kasa taşıma işlemlerini başarıyla gerçekleştiren Anadolu Transport sayesinde sizler de özel eşya ve birikimlerinizi sakladığınız çelik kasaları güvenle bir yerden diğerine nakledebilirsiniz. Para ve silah kasaları da bunlara dâhildir.

Çelik kasalar nasıl taşınır?

Ev veya işyerlerinde bulunan çelik kasalarınızı taşımaya karar verdiğinizde öncelikle Anadolu Transport’la iletişime geçerek ücretsiz keşif talebi oluşturmanız gerekir. Adresinize gelecek olan ekspertiz, taşınmasını istediğiniz çelik kasanın boyunu ve ağırlığını belirledikten sonra gerekli personel sayısını hesaplayacaktır. Akabinde duruma göre vinç, tekerlekli araba veya kayış sistemiyle insan gücü kullanılarak çelik kasalarınızın taşınma işlemine başlanacaktır.

Yırtılması çok zor, dayanıklı kayışların insan vücuduna sarılmasıyla gerçekleştirilen özel bir taşıma sistemini kullanan Anadolu Transport sayesinde çelik para ve silah kasalarınızı gönül rahatlığıyla taşıtabilmeniz mümkündür.

İş kazası ve hasarlar en aza indirilir

Kimi zaman yüzlerce kilo ağırlığına ulaşabilen çelik kasaları taşırken çok titiz olmak gerektiği herkesçe kabul edilen bir gerçektir. Anadolu Transport’un bünyesinde çalışan uzmanpersonel de bu gerçeğin farkında olduğu için nakliye esnasında merdiven ve fayanslarda oluşabilecek hasarları en aza indirmek için titizlikle çalışır. Bu doğrultuda çelik kasaların üzeri kalın battaniyelerle örtülür, sıkıca sarılır. Ayrıca kevlar gibi dayanıklı malzemelerden imal edilen kayışlar omza dolanır, daha sonra dikkatlice çelik kasa taşıma işlemine geçilir.

Bu sayede hem zemine ve duvarlara, hem de çalışan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeden, olası iş kazalarını en aza indirecek şekilde çelik kasalarınız güvenle taşınmış olur.

Anadolu Transport bir telefon kadar uzağınızda!

Kişisel veya kurumsal, hiç fark etmez. Eğer siz de çelik kasanızı bir yerden diğerine taşıtmak istiyorsanız, mutlaka çelik kasa taşımacılığı alanında deneyimli ve tecrübeli olan Anadolu Transport’la çalışmalısınız. İsterseniz hemen şimdi info@anadolutransport.com adresine e-posta göndererek fiyat teklifi alabilir, dilerseniz de 0532 203 81 82 numaralı hatta WhatsApp’tan taşınacak çelik kasanın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. İstanbul ve Bursa’daki merkezlerinden hizmet sunmayı sürdüren şirket çalışanları, size en uygun teklifi kısa sürede sunmuş olacaktır.

Sözleşmeli ve sigortalı gerçekleştirilecek olan çelik kasa taşımacılık hizmetinden diğer tüm Anadolu Transport müşterileri gibi sizin de yüzde 100 memnun kalacağınız noktasında hiç şüpheniz olmasın!

Yorum Yapın

Your email address will not be published.