Eşya depolama günümüzün en popüler hizmetleri arasına girmiş bir hizmettir.

Eşya Depolama Talebin de fazla olması bu alanda yeniliklerin de hızlı bir şekilde gelişmesine olanak sağlamaktadır. Eşyalarınız evinize sığmıyorsa ya da eşyalarınızı değiştirmek isterseniz bu hizmet beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. Her bir müşteri için tasarlanmış depolama alanları ile eşyalarınız daha güvende ve hijyen bir ortamda depolanacaktır. Eşyalarınızı yüksek güvenlik önlemleri altında depolamak istiyorsanız firmayı tercih etme konusunda asla endişeye düşmemelisiniz. Eşyalarınızın hacmine göre tasarlanmış depolama alanlarında istediğiniz süreye kadar kalabilir. Herhangi bir ekstra ücret talep etmeden süreyi uzatabilirsiniz. Eşya depolama Bursa ilinde hizmet vermekteyiz.

Eşya Depolama Bursa – Neden Anadolu Transportta Eşyalarınızı Depolamalısınız?

Anadolu Transport olarak firmamıza teslim edeceğiniz her eşyanız firmamız sorumluluğu altındadır. Siz istemediğiniz sürece yer değişikliğine gidilmez. Eşyalarınızı teslim ederken alacağınız kayıt evrağı ile dilediğiniz zaman eşyalarınızı depolama alanlarımızdan çıkartabilirsiniz. Eşyalarınızın bulunduğu alanlarımızın tamamı 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Aynı zamanda tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalıdır. Doğal afetlerden dolayı eşyalarınızın başına bir iş geldiğinde firmamız bunu karşılayacağına dair taahhütte bulunmaktadır. Eşyalarınızı garanti altına alan sigorta hizmeti için ise sizden ekstra ücret talep edilmez. Eşya depolama Bursa ilinde başarılı bir şekilde devam ediyor.

Depolamanın Bizdeki Avantajları Nelerdir?

Fazla gelen ya da değiştireceğiniz ev ve ofis eşyalarınızı daha ekonomik ve hijyen bir ortamda depolatabilirsiniz. Kamera ortamında olan eşyalarınızın karışması ya da kaybolması imkânsızdır. Atmaya kıyamadığınız ya da ilerde kullanırım dediğiniz tüm eşyalar güvenli bir şekilde bu alanlarda depolanır. Herhangi bir eşya ayrımı yapmayan ya da eşya miktarı ayırt etmeyen bu firmaya içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Firmamız için her eşya aynıdır. Ayırt etmek az ya çokluğunu tartışıp sizi zor durumda bırakmak firmamız çalışma prensiplerine uygun değildir. Eşyalarınızın hacmine göre tasarlanmış birbirinden farklı depolama alanlarımız vardır. Bu konuda uzman firmamız eşyalarınızı depolama alanına getirmeden önce bizzat sizinle ön görüşme yapma gereksinimi duyar.

Bu daha sağlıklı bir depolama hizmeti için önemlidir. Eşyalarınız için ayrılan depolama alanlarımızın uygunluğu tespit edilir. Bu işi firmamız ekspertizi yapmaktadır. Ardından eşyalarınız yine firmamız tarafından sizden teslim alınıp depolama alanlarına sevkiyatı yapılır. Bu alanlara girmeden önce eşyalarınızda daha önceden meydana gelmiş her türlü çizik, kırık ya da çöküntü durumları not edilir. Ardından eşyanızın kırılgan oluşuna göre ambalajlaması yapılır. Eşyalarınızı ambalaj yaparken hasar oranı % 0’a indirilir. Bize teslim edeceğiniz her eşyanız hasara uğramadan size tekrar teslim edilmektedir. Aynı şekilde eşya depolama Bursa ilinde de güvenli bir şekilde eşyalarınızı depoluyoruz.

Hangi İl ve İlçelerde Depolama Hizmeti Veriyoruz?

Firmamıza teslim edeceğiniz eşyalarınızın cinsi kesinlikle önemli değildir. Ofisinizde değişikliğe gittiyseniz ya da iş yerinde değiştirmeyi düşündüğünüz cihazlarınız ayrım yapılmadan firmamızda saklanmaktadır. Bursa ve ilçelerine hizmet veren firmamız bizzat eşyaların bulunduğu noktaya kadar gidip sevkiyatı üstlenecektir. Eşyalarınız kapınızdan çıktığı andan itibaren tüm sorumluluk firmamıza aittir. Bu nedenle de sorumluluğunu aldığımız her eşya büyük bir titizlik ve dikkatle taşınıp ambalajlanır. Eşyalarınız eğer ki özel yapım konteynerlerde konulacaksa ona göre ambalaj yapılır. Konteyner için uygun değilse de depolama alanlarında muhafaza edilir. Eşya depolama Bursa ilinde tüm bu hizmetlerimizi bulabilirsiniz.

Depolama Alanlarımız

Eşya Depolama süresi tamamen müşterilerimize kalmış bir karardır. İster bir haftalık ister bir aylık sürede eşyalarınızı bu alanlarda tutabiliriz. Ambalaj yapılıp depolama alanlarına konulan tüm eşyalarınızın saklandığı odanın anahtarı sadece sizde olacaktır. Alanlar depolanıp mühürlü bir evrak size teslim edilir. Bu da firmamıza güvenmeniz için yeterli bir sebeptir. Eğer ki güvenlik konusunda endişeleriniz varsa eşyalarınızı koyduğunuz depolama alanı için asma kilit kullanabilirsiniz. Firma olarak bu gibi isteklerinizi asla geri çevirmeyiz. Tamamı haşerelere karşı ilaçlanmıştır. Küf olmaması için tasarlanmış mantolama sistemi tüm depolama alanlarımız için geçerlidir. Alarm sistemine sahip depolama alanlarımızın her bir kapısı pin sistemi ile açılmaktadır. Bu da artan hırsızlık olaylarına karşı firma olarak aldığımız bir önlemdir. Sürekli bu hizmetimizi kullanan müşterilerimiz için sağladığımız indirimli hizmetlerimiz ise oldukça talep görmektedir. Sıkış tepiş bir depolama alanına koyacağınız ve zamanla da kullanılmayacak hale gelen eşyalarınızı sizin yerinize biz daha güvenli bir şekilde muhafaza edebiliriz. Firmamızın depolama hizmetinden faydalanmak isterseniz önceden alacağınız randevu ile daha ekonomik bir şekilde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her birinin manevi değeri olan ve atmaya kıyamadığınız ilerde kullanırım dediğiniz her türlü eşyanızı sizin yerinize muhafaza edelim.