Ev Taşımacılığın da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Belirli aralıklarla farklı bir şehre taşınıp evlerini de beraberlerinde taşımak zorunda kalan memurlar, oturdukları muhitten daha uygun fiyata başka bir ev bulan öğrenciler, iş adamları ve toplumun akla gelebilecek daha birçok kesimi… Tüm bu farklı insanların ortak noktası, bu gibi durumlarda eşyalarını bireysel çabalarla taşımaya çalışmaktansa evden eve nakliyat firmalarıyla irtibata geçmeleri olarak göze çarpıyor. Nedeni ise basit: Herkes eşyalarının güvenli ve sağlam bir şekilde taşınmasını ister.

Bunu sağlamanın yolu da alanında uzman ve yetkin evden eve nakliyat firmalarıyla çalışmaktan geçer.

Ev taşımacılığı yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

Eğer siz de evinizi başka bir adrese taşımaya karar verdiyseniz, piyasada var olan yüzlerce evden ev nakliyat firması arasından gözünüze kestirdiğiniz birini tercih etmek zorunda kalacaksınız. Bu firmayı seçerken de aşağıdaki kriterleri mutlaka gözetmeniz tavsiye edilir.

1- Çalışacağınız firma ne kadar kurumsal?

Nakliyat firmasının web sitesinin tasarımından tutun, müşteri hizmetleri numarasına kadar birçok faktör kurumsallığı oluşturan etkenler arasında yer alır. Konuştuğunuz kişinin sizinle iletişim kurarken güven duygusunu uyandırması da çok önemli.

2- Diğer müşteriler ne diyor?

İlgili nakliyat firmasının Facebook ve Twitter sayfalarına gelen geri dönüşleri mutlaka kontrol edin. Bu sayede olumlu ve olumsuz yorumları hemen görebilir, nakliyat firması hakkında yapılan gerçek şikâyet ve teşekkür mesajlarını okuyabilirsiniz.

3- Standart olarak sigorta ve sözleşme yapılıyor mu?

Günümüzde sigortasız ve hele de sözleşmesiz nakliyat işi yapmak, kumar oynamaktan farksız. Eşyalarınız zarar gördüğünde, kırılıp tuz buz olduğunda hakkınızı yasal yollardan arayabilmeniz için kesinlikle sözleşme imzalamanız gerekir. Ayrıca nakliyat firmasının sigorta şirketleriyle anlaşma yapıp eşyalarınızı sigortalamasını da sağlamalısınız.

4- Ücretsiz keşif hizmeti var mı?

Eşyaların ne kadar büyük bir kamyonla taşınacağı, ne kadar eleman çalıştırılması gerektiği, ne kadar sürede biteceği gibi sorularınıza “Hallederiz abi” şeklinde cevap almak hoşunuza gitmez herhalde… Bunun için nakliyat firmasının mutlaka ücretsiz keşif ve ekspertiz hizmeti sunması gerekir. Evinizi ve eşyalarınızı inceleyecek bir personel size fiyat teklifini de sunmalıdır. Daha sonra isteğe bağlı olarak anlaşmanızı hemen imzalayabilirsiniz.

Tüm bu kriterleri karşılayan firma: Anadolu Transport!

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde temelleri atılan ve senelerden beri yüzlerce müşterisinin eşyalarını güvenle nakletmeyi başaran Anadolu Transport, yukarıda listelenen tüm kıstasları karşılayarak çalışmaktan memnun kalacağınız güvenilir bir nakliyat firması olarak göze çarpıyor. Hiçbir şekilde eşyalarınıza zarar vermemeyi esas amaç kabul eden Anadolu Transport’un uygun fiyat politikası da müşterilerce tercih edilmesini sağlayan en önemli etkenler arasında yer alıyor.

Şayet sizler de sigortalı ve sözleşmeli ev taşımacılığı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız anadolutransport.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir, dilediğiniz zaman da bir kahve içmek için şirketin Bursa, Nilüfer ve İstanbul, Pendik’teki ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. malatya evden eve nakliyat - 8 Temmuz 2018 - Reply

    Dost firma olarak hizmetlerinizde başarılar ve hayırlı kazançlar dileriz.

  2. malatya taşımacılık - 8 Temmuz 2018 - Reply

    hayırlı kazançlar ve başarılar dilerim.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.