İstanbul evden eve nakliyat ile kolay taşımacılık – Anadolu Transport 

İstanbul ilinde ve ilçelerinde taşımacılık işi, diğer illere göre biraz daha zordur. İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul ilinin özelliklerinden dolayı profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Yapısı gereği kozmopolit olan İstanbul ilini iyi tanıyan ve iyi bilen bir firmanın bu işi yapması, olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Anadolu Transport olarak profesyonel hizmet anlayışımız ile Bursa ilinden başlayan yolculuğumuza, İstanbul ili ile devam ediyoruz. Bursa’da gösterdiğimiz başarıları, İstanbul ilinde de sürdürmeye devam ediyoruz.

Nakliye araçlarımız, nakliye işlemlerine uygun olarak ve kolay bir taşımacılığı sağlayacak biçimde donatıldı. Bu amaçla son sistemleri kullanıyoruz. Araçlarımızın bakımı düzenli olarak yapılıyor ve deneyimli sürücüler ile taşımacılık görevini yerine getiriyoruz.
Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri değerlendiriyor ve kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. En kaliteli paketleme malzemelerini kullanıyoruz ve kendimizin geliştirdiği paketleme tekniklerini kullanıyoruz.

İstanbul’un diğer ilçelerine olduğu gibi Pendik ilçesine de profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Asansörlü taşıma araçlarımız ile 18 metreye kadar olan dairelerinizden eşyalarınızı zarar vermeden alıyoruz. Pendik evden eve nakliyat işlemlerinizi güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye araçlarımız ile asansörlü araçlarımızı, uygun pozisyonlarda konumlandırıyoruz.
Deneyimli personelimiz, eşyalarınızı nasıl paketlemeleri gerektiğini ve nasıl araca yüklemeleri gerektiğini en ince ayrıntısına kadar biliyorlar. Pendik ilçesini tüm sokak ve caddelerine kadar biliyoruz. İşimizi iyi yapmak adına ilçenin tüm özelliklerini analiz ediyoruz. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaştığımızda, kolay bir şekilde bu soruna çözüm bulabiliyoruz.

Araçlarımızda bulunan GPS sistemi ile eşyalarınızın taşınma sırasındaki durumunu biliyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir biçimde ulaşmaları yere götürdükten sonra, isteğinize uygun olarak yerleştiriyoruz. Bu sırada hiçbir eşyanız zarar görmüyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları hakkında merak ettikleriniz

Birçok kişi İstanbul ilinin birçok ilçesine taşıma hakkındaki fiyatları merak ediyorlar. Fiyat konusunda her firmanın politikası değişkenlik gösteriyor. Müşteriye verilen hizmete göre fiyatlar değişiyor. Taşınacak olan eşyanın hacmi ve taşınma mesafesi de fiyatlara yansıyor.
Uzman ekspertizlerimiz, sizlerden aldığı randevuya istinaden durum tespitinde bulunuyorlar. Eşyaların adedi ve hacmi gibi bilgileri kaydediyorlar. Ayrıca taşınacak eşyaların bulunduğu dairenin özelliklerini analiz ediyorlar. Taşınma mesafesini de kaydettikten sonra sizlere en uygun fiyatın verilmesi için gerekli olan bilgileri toplamış oluyorlar.
Fiyat politikamız daima müşterilerimizin lehine olacak şekilde belirleniyor. Bunun yanı sıra düzenli müşterilerimize cazip fiyatlar sunuyoruz. Düzenlemiş olduğumuz kampanyalar ile de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firması

İstanbul ilinde faaliyet gösteren birçok nakliye firması var. Profesyonel hizmet veren nakliye firması bulmak ise oldukça güç bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli hizmet veren firmaların belli başlı özellikleri bulunuyor.
Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;
Kaliteli bir firma daima seviyelidir ve müşteri memnuniyetini gözetir.
Nitelikli hizmet vermek adına kendisini sürekli olarak geliştirir. En kaliteli malzemeleri kullanır ve teknolojinin nimetlerinden yararlanır.
Kaliteli bir firmaya istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda iyi bir firmanın iletişim kanalları çok çeşitlidir.
İyi bir firma deneyimli personellere sahiptir. Kaliteyi artırmak adına düzenli olarak personeline eğitim imkanı sağlar.
Sektör hakkında bilgilendirici yayınlar yapar ve bu yayınları internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşır.
Sorumluluk sahibidir müşterilerinin eşyalarını büyük bir dikkat ve özenle taşır.
Eşyalara gelebilecek zararlara karşı her türlü tedbiri alır.

Yukarıda sayılan tüm özellikleri, Anadolu Transport firmasında bulabilirsiniz. Bu kapsamda sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmek için sürekli olarak çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz.
İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde montaj ve demontaj işleri
Hizmet verdiğimiz İstanbul ilinde müşterilerimizin mobilya ve söküm gerektiren eşyalarını, hem söküyor hem de montajını yapıyoruz.

Değişik türde olan her türlü mobilya eşyasını kolay bir şekilde söküyor ve takabiliyoruz. Değerli eşyaların montaj işlemi için kendimize özel teknikler uyguluyoruz. Montaj ve demontaj yapılacak olan eşyaların birleşim yerlerinde herhangi bir sorun varsa, önce bu sorunları gideriyoruz.

Modüler yapıda olan mobilyaları hızlı ve kolay bir biçimde söküyoruz ve taşındığı yerde tekrar birleştiriyoruz.
Antika değerinde ve eski mobilyalara işlem yaparken son derece titiz ve dikkatli çalışıyoruz.
İstanbul evden eve nakliyat işlerinde depolama hizmeti
Depolama hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor. Eşyalarınızı güvenli bir biçimde depolarımızda, taşınacağı güne kadar tutuyoruz. Depolarımızda raf sistemi kullanıyoruz. Arzu eden müşterilerimize konteynır depolama hizmeti de veriyoruz.
İstanbul evden eve nakliyat depolama hizmetlerimizde, en son teknoloji sistemleri kullanıyoruz. Alarm ve güvenlik sistemlerimizle eşyalarınız güvenli bir biçimde depolarımızda bekliyor.

Eşyalarınızın nemden etkilenmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. GPS sistemlerimizle eşyalarınızın durumunu her an kontrol etme imkanına sahip oluyorsunuz.
Özel olarak tasarlanan ve değişik hacimlerde eşya  depolama alanlarımızda mevcut olup eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.
İstanbul evden eve nakliyat ilçelere nakliyat
İstanbul ilinin her ilçesine nakliye hizmeti veriyoruz. Hizmet kalitemiz, İstanbul’un tüm ilçelerinde aynıdır. Standart bir hizmet kalitesini sahibiz ve bu standardı her geçen gün yükseltiyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler, bizlere daha çok çalışma azmi veriyor.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetini, İstanbul ilinin tüm ilçelerinde başarı ile yerine getiriyoruz. Asansörlü taşımanın mümkün olmadığı dairelerde ise deneyimli ekiplerimiz devreye giriyor ve eşyalarınızı dar bina koridorlarından güvenli bir biçimde çıkarıyorlar.

Kendi geliştirmiş olduğumuz sistemleri başarılı bir şekilde İstanbul ilinin tüm ilçelerinde uyguluyoruz. www.anadolutransport.com sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyoruz.
Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda ve internet sitemizde sektör ile ilgili bilgilendirici yayınlar yapıyoruz. Bu yayınları sürekli olarak güncelliyoruz.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.