Eden Eve Nakliyat da Teknoloji Devri

Son Teknoloji her gün geliştirilerek hayatı kolaylaştırması sağlanmakta. Daha kısa sürede, daha fazla iş yapmamızı sağlayan yeni araçlar, kullanımımıza sunulmakta. İnsan sağlığını korumak, maliyetleri düşürmek, hayata zaman ayırmak için teknoloji, artık vazgeçilmezimiz oldu. Nakliyat ve evden eve taşıma gibi yorucu ve zor işler teknolojinin bu gelişiminden faydalanmaya başlıyor.

Profesyonel nakliyat firması olan Anadolu Transport, en iyisini ortaya koyabilmek, müşterilerinin zamanını ve taşınacak eşyalarını korumak, personelinin emniyet sağlamak ve benzeri sektörel konular da teknoloji geliştirmek de, son derece titiz çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerimizin içtenlikle ve güvenerek teslim ettiği eşyalarını, günümüz teknolojisinin ortaya çıkarmış olduğu teknolojik eşya taşıma araçları kullanılarak, istenilen yere taşınmaktadır. Taşıma işleminde, özellikle ağır eşyaların merdivenlerden çıkarılması gerekir.  Son teknoloji ürünü olan merdiven çıkan akülü el arabası ve motorlu merdiven tırmanıcı el arabası kullanılmaktadır. Bu saya de  çizilmeden ve kırılmadan taşınmaktadır. Özellikle evden eve nakliyat konusunda, Anadolu Transport ARGE çalışmalarına önem vermektedir. Teknolojik alet kullanımı konusunda ilk olma başarısını göstermektedir.

Evden Eve Taşıma da Bir İlk Merdiven Çıkan Akülü Araba

Asansör kurulamayan yerlerde, eşya taşıma yöntemleri olarak bilinen birçok yöntem terk edilerek, Anadolu transport tarafından Türkiye’de ilk olarak kullanılan, son teknoloji eşya taşıma aracı merdiven çıkan akülü el arabası ile yapılmaktadır. Bu sayede araçlar nereye yanaşırsa yanaşsın eşyaların taşınacağı mekanlara teknoloji ürünü eşya taşıma aracı sayesinde kolaylıkla taşıma işlemi yapılmaktadır. Özellikle site içine nakliye araçların girememesi ve aynı zamanda asansör kurulumuna uygun alan oluşmaması durumlarında çok sayıda taşıyıcı eleman ihtiyacı doğmaktadır. İşte bu gibi durumlarda insan gücüne gerek kalmadan son teknoloji eşya taşıma aracı ile bütün eşyalar tek kişi sayesinde taşınabilmektedir. Bu sayede çok sayıda günlük hamal çalıştırmaya gerek kalmazken, aşırı insan kalabalığı da ortadan kaldırılmaktadır. Anadolu transport olarak eşya depolama, ofis taşıma, fabrika ürünleri taşıma, iş yeri taşıma, çelik kasa ve piyano taşıma işlemlerinde son teknoloji ürünlerle eşya taşıma işlemi yapılmaktadır. Asansör kurulamayan alanlar da özellikle on kattan yüksek binalarda son teknoloji ürünlerle ev taşıma işlemi yapılmaktadır.

Teknolojik Ürünlerle Emniyetli Taşıma

Teknolojik araçlarla, evden eve taşıma da emniyetli taşıma sağlanırken, hamal kullanarak yapılan taşıma esnasında, ortaya çıkan kırılma ve çizilme olayları da ortadan kaldırılmaktadır. Anadolu Transport, nakliyat hizmetinde, merdiven çıkan akülü el arabası kullanmaktadır. Bu teknolojik araç  ile 800 kg’a kadar eşya taşınmaktadır. Eşyalar, araca yüklenerek, gökdelen tarzı binaların en üst katına çıkarılmaktadır. Motorlu merdiven tırmanıcı el arabası ve Anadolu Transport tarafından Türkiye’de ilk olarak kullanılan, merdiven çıkan akülü el arabası, elektrikli olmasından dolayı sessizliği ile de dikkat çekicidir. Merdiven boşluklarından hamallarla taşınma esnasında döndürme ve kaldırma işlemlerinin zorluğu son teknoloji ürünlerle ortadan kaldırılmaktadır. Anadolu transport elemanları tarafından kullanılan motorlu merdiven tırmanıcı el arabası tek düğmeyle kontrol edilerek basamakları ritmik hareketlerle çıkmaktadır. Herhangi bir sarsıntı oluşturmadan yumuşak iniş ve çıkışlar sağlaması sayesinde güvenli taşımacılık sağlamaktadır. Şarj edilebilir yapıda olan akülü sistem motor gücü olarak da yüksek kapasiteye sahiptir. Her türlü ağırlıktaki eşya aynı zamanda hacim bakımından geniş biçimsiz eşyalar emniyetli bir şekilde Anadolu transport tarafından son teknoloji ürünlerle ev taşıma işlemleri kapsamında yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize www.anadolutransport.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.