İstanbul, Bursa Profesyonel Nakliyat Şirketi

Şehir içi ve/veya şehir dışı bir taşınma durumu söz konusu olduğunda, güvenilir bir firmadan hizmet almanız gereklidir. Bu aşamada iyi bir firma seçimi yapmalısınız. Bu nedenle küçük bir araştırma süreci yaşanır. Araştırma sürecinde çevreniz ve yakınlarınızın tavsiyeleri olabilir ancak yine de güvenirliğinden emin olduğunuz bir nakliye şirketi ile anlaşmak istersiniz. Bu aşamada sektörde uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, beklentilerinizi göz önünde bulundurur ve en güvenilir hizmeti sizlere sunar.

Nakliyat sektöründe pek çok firma var ancak bu firmalar arasında güvenilir ve tam donanımlı çalışan firmaların sayısı oldukça az. Firma seçimi önemlidir çünkü pek çok müşteri, yanlış firmalar ile çalıştığından dolayı mağdur olmaktadır. Kaybolan eşyalar, hasar gören eşyalar oldukça can sıkıcı bir durum. Üstelik lisansı olmayan, bir diğer ifade ile nakliyat hizmeti vermek konusunda herhangi bir yasal yetkisi olmayan, korsan firmalar tarafından gerçekleştirilen taşımacılık işlemleri sonucunda eşyalarınızda oluşan hasarlar yada kaybolan eşyalarınız için hakkınızı arayamazsınız. İşte bu aşamada neden yasal ve güvenilir bir firma ile çalışmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmamız, bu amaç doğrultusunda hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir. Amaçlanan hizmet kalitesi ancak doğru ekipmanlar ve bilgili personeller ile sağlanabilmektedir. Bizler, bu doğrultuda sektörde pek çok bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor, memnuniyet kazanıyoruz.

Eşyalarınızın taşınması hizmetlerini Bursa ve İstanbul için gerçekleştirmekteyiz. Söz konusu ihtiyaç duyduğunuz hizmet evden eve taşımacılık olabileceği gibi ofisinizin taşınması da olabilir. Firmamız pek çok farklı taşıma hizmet seçeneklerine sahiptir.

 • Eşyalarınızın evden eve taşınması
 • İş yeri taşıma
 • İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti
 • Bursa şehir içi nakliyat hizmeti
 • Her türlü eşyalarınızın profesyonel taşınması hizmeti

Bursa ve İstanbul’un her noktası için aktif olarak sağladığımız nakliyat hizmetlerimizde aynı zamanda olabilecek en makul fiyatları sizlere sunma gayreti içerisindeyiz.

Eşyalarınızı Nasıl Taşıyoruz?

İyi bir nakliyeci ile anlaşma sağlamak aşamasında müşterilerin merak ettikleri pek çok sorular vardır. Söz konusu eşyaların müşteriler açısından ne kadar önemli olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, bu soruların hassasiyetini daha iyi anlıyoruz. Müşterilerimiz eşyaların taşınma süreci ile ilgili bilgi edinmek istiyorlar çünkü eşyalarının güvenli ve doğru bir şekilde taşınmasını istiyorlar. Bizler bu aşamada eşyalarınızın taşınması sürecine dair belirli başlı aşamalara yazımızda değinerek, merak ettiğiniz detayları öğrenmenizi sağlayacağız.

 • Firmamız ile anlaşma sağladığınızda, eşyalarınızın taşınması süreci başlamış olacaktır. Bu aşamadan itibaren öncelikli olarak eşyalarınızın analiz yaparız. Analiz süreci, eşyaları gruplandırmamızı sağlar ve böylelikle hangi eşyaları nasıl paketleyeceğimizi, hangi ekipmanla ve nasıl taşıyacağımızı belirleriz.
 • Eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmemesi açısından, yapısal özelliklerine uygun bir şekilde paketlenirler ve yine yapısal özelliklerine göre nakliyat aracına özenle yerleştirilirler.
 • Mobilya türü gibi demonte-monte işlemlerinin gerektiği eşyalarda firmamız bünyesinde bulunan marangoz ustası personelimiz bu eşyalarınızın en ufak zarar görmeden demonte-monte işlemlerini gerçekleştirir.
 • Beyaz eşyalarınız, piyano gibi ağır ve büyük ebat eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz. Bu eşyalarınız için geleneksel taşıma yöntemi değil, gerektiğinde asansör sistemi ve diğer ekipmanlarımızı kullanarak taşıma işlemini en ufak hasarsız bir şekilde gerçekleştiririz.

Eşya taşıma aşamaları sonucunda, yeni adresinizde tüm eşyalarınızın en ufak bir şekilde hasar almadan sizlere ulaştırılmış olacaktır.

1 Yorum

 1. Ev taşıma - 5 Mart 2019 - Reply

  Çok faydalı oldu teşekkür ederim

Yorum Yapın

Your email address will not be published.