KURUMSAL

1985 yılından beri, kazandığımız müşterilerimizden sadece nakliye firması olmamayı öğrendik. Bizden en başta taleb edilen güven idi. Çünkü müşterilerimiz değer verdikleri eşyalarını bize emanet ediyorlar. Biz bize emanet edilen tüm taşıdıklarımıza eşya gözüyle bakmıyor, hayat ve değer taşıyoruz diyoruz.
Bu sebeple bizden taşımamız yada depolamamız istenen her ne olursa olsun, bizim içim bir değerdir. Risk ve endişelerinizden arınmanızı, stressiz taşınma yaşamanızı sağlamaya çalışıyor, çözüm ortağınız oluyoruz.

Geliştirmek, teknolojiyi sistemimize dahil etmek.
Günümüz şartlarında biliyoruz ki zaman en değerli hazinedir. Vermekte olduğumuz hizmetleri teknolojinin nimetlerinden yararlanarak sizlere hayatı daha dolu yaşayın diye vakit kazandırıyoruz

Bizleri geleceğimize taşıyan zaman içerisinde, en doğru ve güvenilir hizmeti ortaya çıkarıp, yılların tecrubesini bizden sonra ki nesillere ulaştırmak için çalışıyoruz. Ülkemizi sektörümüzde dünyaca tanınmış firmalarından olmak ve bu misyon ile Dünya ya Türkiye mizi ve Anadoluyu en iyi şekilde tanıtma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

1467 +
Ev taşıma
1735 +
Ofis Taşıma
393 +
Şehirler Arası Taşıma
523 +
Asansör nakliyat

Hizmetlere Göre Faaliyetlerimiz

Anadolu Transport ülkemizde müşteri memnuniyeti değerlendirmelerinde en yüksek 10 taşımacılık şirketlerinin arasında yer almaktadır.Ulaştırma bakanlığı araştırmalarında yapılan anketlerde evden eve nakliyatlarda ilk 3 te yer almaktadır.

Ev Nakliyat95%
Asansörlü nakliyat80%
Şehirler Arası Nakliyat95%

Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nedir

Uzman Ekspertizlerimiz sizleri ziyaret eder ve en uygun fiyatlandırma işlemini belirlerler. Nakliyat fiyatlarımız; eşyalarınızın türüne, taşınma mesafesine ve taşınacak yerin özelliklerine göre değişir.

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsıyor

Aracın devrilmesi, çalınması ya da yanması gibi olağanüstü durumlara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Ayrıca doğal afetlerin gerçekleşmesi durumlarında da eşyalarınız sigortalanıyor. Tüm eşyalarınız, Anadolu Transport güvencesi altındadır.

Asansörlü nakliyat

Asansör aparatının bulunduğu araçlarımız ile eşyalarınızı nakliyat araçlarımıza yüklüyoruz. Asansör platformu 18 mt ’ye kadar erişebiliyor. Yüksek katlarda bulunan dairelerinizdeki eşyalarınızı bu sayede kolaylıkla taşıyoruz.

Eşyaların Zarar Görmemesi İçin Ne Yapıyorsunuz ?

Etkili teknikler ile eşyalarınızı güzelce paketliyoruz. Deneyimli personelimiz etkili taşıma teknikleri ile eşyalarınızı zarar görmeden taşıyor. En dar koridorlardan bile eşyalarınız zarar görmeden nakliyat araçlarına ulaştırılıyor. Paketlemede kullandığımız malzemeleri özenle seçiyoruz ve kaliteli paketleme malzemesi kullanıyoruz.

Referanslar