Evdeki eşyalarımızın birçoğu mobilyalardan oluşur. Mobilyaların hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için mobilya sökme takma işleminin yapılması gerekir. Evlerimizde bulunan mobilyalarımız birkaç parçadan oluşur. Tekniğine uygun yapılan bir demontaj işleminden sonra, mobilyalar sorunsuz bir şekilde araca yüklenebilir.

Anadolu Transport olarak işinde uzman personelimiz, mobilyalarınızın demontajını tekniğine uygun bir şekilde gerçekleştiriyor ve araca güvenle yerleştiriyoruz. Ayrıca diğer eşyaların da zarar görmesini engellemiş oluyoruz.

Mobilyaların taşınmadan önce sökme ve takma işlemini birçok firma yapıyor. Ancak birçok firma, tekniğine uygun bir şekilde sökme ve takma işlemi yapılamayabiliyor. Demontaj işlemi sırasında eşyaların zarar görmesi ve doğru bir şekilde numaralandırılmaması yüzünden, eşyası taşınacak olan kişi mağdur olabiliyor.

Anadolu transport personeli mobilyalarınızı tekniğine uygun olarak demonte eder ve sökülen her bir parçaya numara verir. En kaliteli muhafaza paketleri ile paketler ve sorunsuz bir şekilde araca yükler.

Mobilya sökme takma işleminde dikkat edilmesi gerekenler

mobilya Demonte işlemi sırasında mobilyalarda çıkıntı olan yerler dikkate alınmalıdır. Aynı zamanda mobilyalar üzerinde vida benzeri parçaların da bırakılmaması gerekir. Bu hususlar dikkate alındığında hem diğer eşyaların zarar görmesi engellenmiş olur, hem de mobilyaların çizilmemesi sağlanır.

Eşyaların araca yüklenmesi de belli bir sıra dahilinde olmalıdır. Büyük parçalar her zaman için en arkaya konulmalıdır. Bu yüzden taşıma sırasında öncelik her zaman için büyük parçalardadır.
Araçta oluşabilecek sarsıntılardan mobilya parçalarının etkilenmemesi için parçalar araç içerisinde emniyete alınmalıdır.

Mobilyaların sağlıklı bir şekilde yeni yerlerine taşınabilmesi için montaj yapılacak yerlerin, önceden belirlenmiş olması gerekir.

Öncesinde kaç adet mobilyanın sökme ve takma işleminin yapılacağını belirtmeniz, bir planlama yapılabilmesi için yararlı olacaktır.

Firmamız nakliye hizmeti olarak sizlere en iyi seçenekleri sunar. Öncesinde firmamız ile yapacağınız plan dahilinde mobilyalarınız kısa bir süre içerisinde sökülür ve taşınacağı yere güvenle nakledilir. Aynı şekilde ulaştırıldığı yerde de güvenli bir şekilde takılır.

Tecrübeli ekibimiz ve uygun fiyat politikamız ile sorunsuz bir taşıma deneyimi yaşarsınız. Hizmetlerimiz hakkında; www.anadolutransport.com sitesinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Ayrıca her türlü sorularınız için; info@anadolutransport.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.