Nilüfer Evden Eve Nakliyat

​Uzun yıllar önce konu komşu yardımıyla imece usulü yapılan eşya taşıma işlemi günümüzde profesyonel anlamda farklı bir kimlik kazanmıştır. Bu yeni kimlik sektöre büyük bir ivme kazandırarak rekabet ve kaliteli hizmeti beraberinde getirmiştir. Günümüzde Nakliyat Firmaları evden eve, ofis, fabrika, okul, hastane, parça eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirmekte bu sayede taşınma işlemi kolay hale gelmekte ve daha profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Nakliye sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız müşterilerine ekonomik ve kaliteli hizmet vaat etmektedir. Evden eve nakliye hizmetini eskiye göre daha akılcı çözümler sunarak gerçekleştiren firmamız eşyalarınızı zarar görmesine karşın sigortalamakta ve eşyaların cinsine göre uygun paketleme yöntemleri ile zarar görmesine mâni olmaktadır.
Nakliyat Sigortası;
Eşyalarınızın bir yerden başka yere taşınması sırasında oluşacak hasarlara karşı sigortalanmasıdır. Olası bir yangın ve kaza durumunda eşyalarınız güvence altına alınır. Bu sayede gönül rahatlığı içinde nakliye hizmetinden faydalanmış olursunuz. Bu sigorta müşterilerimiz için önemli olduğu kadar Nilüfer Nakliyat olarak firmamızı da güvence altına almakta olup çift taraflı teminat sağlamaktadır.

Doğru Nakliyat Firmasının Belirlenmesi;

Nakliye işlemine ihtiyaç duyduğunuzda sektörde yer alan birçok nakliye firması arasından seçim yapmak zorundasınız. Bu seçimi yaparken düşünmeniz gereken ödediğim paranın karşılığını alabilecek miyim? Ve eşyalarım nakliye sırasında zarar görür mü? Bu endişenizi güvene dönüştüren bir firma seçmeniz yararınıza olacaktır. Seçim yaparken referansı sağlam firmalar tercih edilmelidir. Bir tanıdığın referansı bu konuda yardımcı olabilir. Bizzat firmanın ofisine giderek yapacağınız gözlemler de firma seçimi konusunda size bilgi verecektir. Bunların dışında firmanın yeterli donanımı sorgulanabilir. Özellikle asansörlü sistem kullanan ve ekonomik hizmet veren firmalar tercih edilebilir. Firma olarak uygun Nakliyat Fiyatları ile müşterilerimizin mağduriyetine yol açmadan nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı sigortalı olarak taşımakta ve yeni adresinize sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Paketleme ve Asansörlü Nakliyat;

Evlerimizde bulunan ve bin bir zahmetle taksitler ödeyerek aldığımız eşyalarımızın maddi ve manevi değerleri vardır. Bu eşyalarımızın nakliye sırasında zarar görmesi hiç istemeyeceğimiz bir durumdur. Firmamız Anadolu Transport bu değerlerinize sahip çıkmakta sigorta yapılan eşyalarınız özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Ev eşyaları arasında yer alan maddi ve manevi değeri yüksek vitrin süsleri, mutfak malzemeleri arasında yer alan kırılmadan taşınması gereken bardak, tabak ve cam malzemeleriniz özel üretilmiş oluklu mukavva kartonlara yerleştirilir. Çamaşır makinası ve bulaşık makinasının su ve elektrik bağlantıları sökülerek özel ambalaj malzemesi ile sarılır ve bantlanır. Bütün olarak taşınması imkânsız olan gardırop, yatak, kütüphane, vitrin gibi eşyalar mobilya ustalarımız tarafından sökülerek parçalara ayrılır. Bu parçalar ayrı ayrı baloncuklu poşet ile paketlenerek nakliyeye hazır hale getirilir. Koltuklar, yataklar, halılar önce streç ile sarılır, sonrasında baloncuklu poşetlerle paketlenir. Takım elbise ve askılı eşyalarınız içerisinde askı aparatı olan kolilere yerleştirilmekte ve ütüsü bozulmadan taşınabilmektedir. Çarpma ve kırılmalara karşı alınan bu önlemler sonrasında eşyaların nakliye aracına taşınma işlemi başlar. Yüksek katlı binalarda asansör sistemin kurulmaya uygun olduğu yerlerde bina dışına kurmuş olduğumuz asansör sistemi ile eşyalarınız asansöre yüklenir ve bu şekilde nakliye aracına taşınır. Asansörlü sistem merdiven boşluğundan eşya indirmesi sırasında eşyaların sağa sola çarpmasını önlemek açısından önemlidir. Ayrıca asansör sayesinde zaman ve personel tasarrufu sağlanmaktadır.

Özel Nakliye Araçlarımız;

Nakliye araçlarımız eşya taşınmasına uygun şekilde donatılmıştır. Aracın hareketi esnasında eşyalarınızın devrilmemesi için gerekeli aparatlar kullanılarak sabitleme işlemi yapılmaktadır. Nakliye öncesinde ekspertiz işlemi sırasında eşyanızın miktarına uygun araç belirlenmektedir. Nakliye araçlarımız bir, iki ya da üç evi aynı anda taşıyacak kapasite de olmaktadır. Eşyalarınız araca belirli bir düzene göre istiflenmekte gelişi güzel konulmamaktadır. Bu sektörde yer aldığımız günden bugüne müşterilerimizin Nakliyeci ihtiyaçlarına cevap vermekte ve müşterilerimizin memnuniyetini gözetmekteyiz. Alanında tecrübeli personellerimiz nakliye aşamasında gereken özeni göstermekte ve ekstra masraflarla sizleri uğraştırmamaktadır. Öncesinde imzalanan sözleşmenin dışına çıkmadan yapılması gerekenleri itina ile yapmaktayız. Ekonomik ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş firmamız Nilüfer Evden Eve Nakliyat ile okul, hastane, fabrika ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini şehir içi ve şehirler arası olarak gerçekleştirmekteyiz.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.