Özel Eşya Taşımacılığı Yine Bir Nakliye İşidir Nedir Ve Nasıl Yapılmalı.

Sıradan ev eşyalarını taşımaya karar verdiğinizde herhangi bir nakliyat firmasını aramaktansa eş dosta haber salıp onlardan yardım isteyebilirsiniz. Her ne kadar profesyonel ve çok sağlıklı duruyor olmasa da, bu da bir yöntem. Peki ya söz konusu eşyalar “özel eşyalar” olduğunda? Aile büyüklerinden yadigâr kalan antika eşyaları amatörce taşımak istediğinizden emin misiniz? Sizce özel eşya taşımacılığı kurumsal ve güvenilir bir nakliyat firmasıyla çalışıp özel eşya taşımacılığı hizmetinden faydalanmak daha akıllıca olmaz mıydı?

Cevabınız evetse, sizin de Anadolu Transport’un özel eşya taşımacılığı hizmetiyle tanışmanızın vakti gelmiş demektir.Güvenilir bir kuruluş olduğu için sözleşmeye imza attıktan sonra günlük işlerinize kaldığınız yerden devam edebilir, özel eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni yerlerine taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Hangi eşyalar “Özel eşya taşımacılığı” hizmetine dâhildir?

• Senelerden beri kullanılan ve yerinden oynatılması dahi çok zor olan sabit gardıroplar,
• Kimi zaman duvara gömülü, kimi zaman da yere sabitlenen ağır çelik kasalar,
• Lüks ve ihtişamı simgeleyen antika mobilyalar,
• Taşıması her nakliyat firmasının harcı olmayan piyanolar,
• En ufak bir şekilde hasar görmesi durumunda kullanılamaz hale gelebilecek tıbbi cihazlar,
• Kabloları ve ufak parçalarıyla eksiksiz taşınması gereken bilgisayar sistemleri

Yukarıda listelenen eşya çeşitlerini nakletmek için kesinlikle tecrübeli iş gücüne sahip kurumsal nakliyat firmaları tercih edilmelidir. Sektöre henüz yeni girmiş, yetkin olmayan kişilerce yapılan taşıma işlemleri size telafisi mümkün olmayan zararlar verebilir.

Gözünüz gibi sakındığınız özel eşyalarınızın hassas ve titiz dokunuşlarla taşınmasını sağlamak istiyorsanız, siz de mutlaka Anadolu Transport şirketiyle çalışmayı tercih etmelisiniz.

Neden Anadolu Transport’la çalışmalısınız?

Banka şubesi ve ATM gibi özel eşyaların da taşınmasını sağlayan Anadolu Transport, birlikte çalıştığı personeliyle 1985 yılından bu yana çeşitli kuruluş ve kişilere hizmet sunmaya devam ediyor. Ücretsiz olarak keşif yapan ve fiyat teklifi sunmaya da devam eden Anadolu Transport’a özel eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Her biri kalifiyeli elemanlarıyla gözünüz gibi bakacakları özel eşyalarınızın yerinden demonte edilerek araçlara yüklenmesi, yeni adreslerinde montajının gerçekleştirilmesi ise size söz verilen zaman aralığı içerisinde gerçekleştirilecektir. Üstelik tüm bu kaliteli hizmetlerden gayet uygun fiyatlar karşılığında yararlanabiliyor olmanız da cabası.

Son teknolojiden faydalanılıyor

Anadolu Transport’u rakip firmalarından ayıran en önemli özellik, nakliyat sektöründe gelişen teknolojiyi takip ediyor olmasıdır. Ağır ve özel eşyaları hasarsız, güvenli bir şekilde taşımak için gelişmiş asansör sistemlerinden tutun sağlam paketleme araçlarına kadar birçok farklı yeniliği bünyesinde barındıran Anadolu Transport ile çalışmak size de kesinlikle çok iyi gelecektir.

Özel eşyalarınızı emanet etmek için güvenilir ve kurumsal bir nakliyat firması arayanlar soluğu Anadolu Transport’un ofislerinde alıyor. Siz de Bursa ve İstanbul’daki Anadolu Transport ofislerinde içeceğiniz bir kahve sonrası hayalini kurduğunuz nakliye hizmetinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.