Anadolu Transport firmamızın bütçenizi yormayacak seçeneklerden birisi de Parsiyel Taşımacılık

Taşımacılık sektöründe hızlı çözümler için birçok seçeneğini görmek mümkündür. Nakliye edilecek malzemenin az olması durumunda parça olarak taşınması daha mantıklı olacaktır. Parça taşıma için etkili bir yöntem olan parsiyel taşımacılık aynı güzergaha giden nakliye aracına eşya miktarınız kadar eşya koymanız anlamına gelmektedir. Yani aynı araç ile 2 – 3 kişinin eşyaları taşınması anlamına gelen bu sistem ekonomik olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Az olan eşyalarınız için komple bir kamyon kiralamak yerine bize ulaşarak eşyalarınızı taşımak istediğiniz yere göre araç ayarlaması yapabilmekteyiz. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz ile sizlere hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Yalnızca ev eşyaları değil tüm firmalarının yedek parçalarını ya da malzemelerini de taşımaktayız.

Parsiyel Taşımacılığın Avantajları

En önemli avantajı tek araçla birden fazla kişinin eşyası taşındığı için fiyatı daha uygundur. Fiyatının uygun olması da gidilecek olan mesafenin farklı kişi malzemeleri taşınmasına bağlı olarak masrafların bölünmesi ile bağlantılıdır. Eşya az araç büyük olduğu zaman taşıma bedeli yüksek olmaktadır. Özellikle şehirler arası nakliyat da daha fazla tercih edilen taşımacılık türüdür. Parsiyel taşımacılık da malzeme taşınma tarihlerinin belirlenmesi ile ilgili bizlerle iletişime geçerek en iyi sonucu elde etmeniz sağlanabilmektedir. Sunmuş olduğumuz çözümler ile eşyalarınız hızlı ve güvenli şekilde taşınmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere en doğru yolu sunarak etkili şekilde işlemleri yürütmekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık Hesaplanmasını Etkileyen Faktörler

Malzemenin türüne, ağırlığına ve ölçüsüne bağlı olarak fiyat belirlenmektedir. Fiyatı etkileyen miktar aracın kapladığı alana göre değiştiği için aynı araçla giden malzemenin farklı fiyatlarla gitmesi söz konusu olabilmektedir. 1 ton malzeme taşıtan kişi ile 2 ton malzeme taşıyan kişinin aynı ücreti ödemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Parsiyel taşımacılık hesabında malzemenin gideceği mesafede fiyatı belirlemektedir. Aynı miktarın taşınması durumunda mesafesi fazla olanın ödeyeceği tutar normal olarak fazladır.

Taşımacılık konusunda çok dikkatli ve profesyonel bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Malzemelerin araca yüklenmesi ve indirilmesi esnasında dikkatli şekilde işlem yapılmaktadır. Özenli çalışmalarımız sayesinde maddi zarar oluşmasına engel olmaktayız. Maliyet açısından oldukça avantajlı olması da tercih konusunda ön plana çıkıyor. Küçük eşyaların yüklenmesi ve yolculuk esnasında sarsılması durumunda zarar görmemesi adına da sağlam şekilde yerleştirmekteyiz. Farklı kişilere ait malzeme taşınması söz konusu olduğu için malzemelerin birbirine karışmayacağı şekilde ayrım yapmaktayız. Ayrıntılar ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları sizlere sunmaktayız. Böylece şeffaf ve doğru bilgi akışına dayalı şekilde işlerimizi yürütmekteyiz.