En Ekonomik Taşınma Sistemi Parsiyel Taşımacılık

En ekonomik taşınma sistemi parsiyel taşımacılık olmaktadır. Evden ve nakliyat sisteminde çoğu eşya sahibi, sadece kendi eşyalarının tek araca yüklenerek istediği noktadan, bir başka noktaya nakliye işleminin yapılmasını tercih etmektedir. Fakat asıl önemli olan, parsiyel taşımacılık avantajlarından faydalanarak taşınmaktır. Firmamız bu konuda tüm önlemleri alarak, müşterilerimizin eşyalarını en değerli emanetleri olarak taşımaktadır. Anlaşma safhasında bu yöntem ile sağlanacak avantajlar, müşterilerimize en uygun şekilde açıklanmaktadır. En uzak noktaya gidecek eşyalar aracın önünden itibaren istiflenerek her eşya itina ile taşınmaktadır.

Firmamız sadece geniş kapsamlı ev eşyalarını parsiyel taşımacılık yöntemi ile taşımakla kalmayıp, her türlü inşaat malzemesini veya ofis malzemelerini de, yurt çapında her noktaya parsiyel taşıma işlemini yapmaktadır. Elemanlarımızın titiz çalışması sayesinde yükleme ve boşaltma işlemleri itina ile yapılmaktadır. İstanbul içinde yapılan eşya taşınma işlemlerinde, kendi elemanlarımızı kullanarak eşya sahiplerine en kısa sürede teslimatlar yapılmaktadır. Araç yüklemeleri ve istiflemeleri parça eşyaların boyutlarına göre, uygun şekilde yapılarak, her türlü önlemler alınmaktadır.

Parça Eşya Teslimatlarında Karışıklık Olur mu?

Firmamızın yapmış olduğu nakliye ve taşımacılık işlemlerinde, bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır. Her geçen gün faaliyet alanımızdaki genişleme müşteri kitlemizin de genişlemesini sağlamaktadır. Yapılan işçilikler sonucunda alınan yorumlar, memnuniyet verici olmaktadır. Eşyaların teslim alınması sırasında oluşturulan chek listeler ile her müşterimizin eşyasına numara verilmektedir. Ayrı eşyaların araç içine istiflenmesinde gösterilen özen sayesinde, tüm detaylar göz önünde tutulmaktadır. Her ayrı noktaya yapılan teslimatlar da taraflar arasında listeler karşılıklı onaylanarak, teslimat işlemleri bitirilmektedir. Bu sayede eşya karışıklığı veya kaybı asla oluşmamaktadır.

Parsiyel Taşımacılık Faydaları Nelerdir?

Firmamızın titizlikle yerine getirdiği parsiyel taşımacılık, müşterilerimiz menfaatine olan bir faaliyet olmaktadır. Bu sayede;

Tek eşya nakliyat işleminde alınan tüm yol yakıt gideri, parçalanarak kişi başı ödenmektedir.

Tek parça eşya nakliyatı esnasında alınan hamal ücreti, tüm eşya sahiplerine bölünmektedir.

Eşya nakliyat ücreti mesafeye göre belirlenmektedir. En kısa mesafedeki kişi ile en uzak mesafedeki kişi farklı ödeme yapmaktadır.

Aynı güzergâhta ilerleme sırasında takip kolaylığı sağlamaktadır.

Şehir içi parsiyel taşımacılık işlemlerinde, firmamızın elemanları sayesinde indirme ve yükleme işlemleri seri bir şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca taşıma  elemanı aramaya gerek kalmamaktadır.

Yakın mesafe parça eşya taşımacılık işlemlerinde, elemanlarımız araç kullanmadan en hızlı şekilde eşyalarınızı hasar vermeden taşımaktadır.

En önemli kazanç  parsiyel taşımacılık da, tek araçla birden çok eşya aynı anda ve daha kısa sürede istenilen noktaya nakliye işlemi yapılmaktadır.