Evden eve nakliyat firması seçerken bu hizmeti almak isteyenlerin kafasında birçok soru oluşmaktadır.  Fakat bu soruların yanıtları ve her türlü ev taşıma kolaylıklarını İçeren Makalemizden Bakabilir Bu Konuda Çekingenliklerinizi Bizlerle Paylaşabilirsiniz.  Pendik Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanan müşteriler her defasında sitemize bıraktıkları yorumlar ve bu konudaki çevrelerine yansıttıkları memnuniyet verici bilgiler ziyadesiyle çalışmalarımızda bizlere referans olmaktadır. Bu referansların değerlendirilmesi sonucu evden eve nakliyat hizmetlerinde her gün yeni bir atılım gerçekleştirerek, rakip firmaların daima önünde yer almaktan gurur duymaktayız. Eşya sahiplerinin taşınma konusunda yapmaları gereken en önemli konularda bilgilendirme yaparak, onların daima yanında yer almaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde çalışan kişilerin, seçkin, güvenilir elemanlardan oluşması gerekir ki eşya sahipleri eşyalarını güvenle teslim edebilsin. İşte bu anlayış çerçevesinde hareket eden kartal evden eve eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren elemanlar, güvenlik soruşturmaları yapıldıktan sonra işe alınmaktadır. Bu sayede nakliyat firmamızın da imajı zedelenmeden hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bu gün artık internet ortamından en güvenilir Nakliye firması bulmak çok kolay olmaktadır. Yapılacak küçük bir gezinti sayesinde firma hakkında detaylı bilgileri almak mümkün olmaktadır. Bunun yanında Pendik Nakliyat firmaları her türlü iletişim kanallarını kullanarak müşterilerinin en sağlıklı bilgi almasına olanak sağlamak maksadıyla çağrı merkezi oluşturmuştur. 7/24 ulaşım sağlayarak, evden eve nakliyat hakkında en detaylı bilgilerin alınması mümkün olmaktadır.

Anadolu Transport eşya taşımacılığında eşya sahiplerinin menfaatine olacak her hususu atlamadan yerine getirmektedir. Ön görüşmelerde verilen bilgiler ışığında hareket ederek, evden eve nakliyesi yapılacak eşyaların ilk etapta yerinde muayenesini yapmaktadır. Yerinde yapılan tespitler neticesinde öncelikle araç boyutu belirlenmektedir. Bu işlem sırasında eşya sahiplerinin fikirleri daima ön planda tutulmaktadır.  Bu aşamaların en başında eşya sahipleri düşünmeseler dahi Nakliyat sözleşmesi yapılması konusunda eşya sahipleri bilgilendirilmektedir. Bu konudaki hassasiyetimiz sayesinde ev eşyası taşıma işinden faydalanmak isteyenler koruma altına alınmaktadır. Yapılan sözleşmeler eşya sahiplerinin tercihleri doğrultusunda düzenlenerek tüm bilgiler resmi belgelere dayandırılarak kayıtlara geçirilmektedir. Bu konuda eşya sahipleri kendi paketleme tercihleri var ise bu konuda gerekli maddeler işaretlenerek tedbir alınmaktadır.

nakliye fiyatları konusunda, Pendik ev taşıma hizmetleri en ekonomik yapıda düzenlenmektedir. Bu alanda yapılan çalışmalarda öncelik, müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Özellikle eşya sigortalama fiyatı konusunda ekspertiz hizmetleri Pendik evden eve Nakliyat Firması Anadolu Transport Trafından Sağlanmaktadır tarafından sağlanarak ayrıca ekspertiz ücreti ödenmesinin önüne geçilmektedir. Eşya paketleme işlemleri yapılırken, her eşyanın boyutu ve aşınma oranı göz önünde bulundurularak ambalaj malzemesi belirlenmektedir. Paketleme elemanlarımız konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Her iş için ayrı elemanın görev alması, bu konuda uzmanlaşmasına ve her geçen gün eşya sahiplerinin memnuniyetinin artmasını sağlamaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat işlemlerinde yapılan sözleşme kapsamı, tamamen eşya sahiplerinin istekleri doğrultusunda hazırlanarak, imza altına alınmaktadır. Ayrıca sözleşmede belirtilen hükümler içeriğinde yer alan araç plakalarına alternatif olması açısından, müşterilerimizin gördüğü bir başka aracın plakası da ilave edilmektedir. Her türlü aksaklığa karşı tedbir olması açısından yolda çıkabilecek arıza ve kazalara karşı bu uygulama yapılmaktadır. Araçlara yükleme esnasında eğer tercih ederse müşterilerin refakat etmesine müsaade edilerek, her aşamanın kontrol altında tutulması sağlanmaktadır. Yükleme ve boşaltma işlemleri asansörlü eşya taşıma yöntemi ile yapılmaktadır. Kartal evden eve taşıma işlemlerinde kendi bünyesinde bulundurduğu mobil eşya taşıma asansörü sayesinde işlemlerine hız kazandırmaktadır. Aynı zamanda eşyaların merdiven boşluklarında çarpma ve darbelerden zarar görmesine de engellemiş olmaktadır. Günümüzde yaygınlaşan asansörlü evden eve Nakliyat işlemlerinde Anadolu Transport çoğu firmanın yardımına koşmaktadır.

Pendik evden eve taşıma işlemlerinde iş başlangıcından, iş bitimine kadar, eşya sahiplerini sürekli bilgilendirerek, zamanında istenilen yerde olmaktadır. Eşyaların alındığı gibi teslim edilmesi konusunda göstermiş olduğu hassasiyet, ayrıca gözden kaçmayan ayrıntılardan olmaktadır. Bu aşamada müşteri onayı alınmadan eşyaların bulunduğu bölge terk edilmemektedir. Bu çalışma kapsamında eşyalar paketlenmeden ayrı ayrı gözden geçirildiği gibi indiği anda da aynı işlem tekrarlanmaktadır. Bu konuda paketleyen elemanların nezaretinde açılan ambalajlar eşya sahiplerinin kontrol etmesine müteakip müşteri onayı alınmaktadır. Eşyaların tesliminden sonra çıkabilecek görülmeyen aksaklıklar dahi Pendik evden eve nakliyat tarafından üstlenilerek gerekli onarımlar veya değişimler sorunsuzca yerine getirilmektedir. İstanbulun Her İlçesine Hizmet Vermeye Çalışıyoruz Kadıköy Ev Taşıma Hizmetlerimizde Başlamıştır.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.