Şehirlerarası nakliyat hizmetinde bulunmak büyük bir başarı ve çaba gerektirir.

Bu nedenle taşımacılık işleri konusunda uzman olmak gerekir. Çünkü yollar uzun ve yorucu olduğundan dolayı kaza riskleri de fazla olabileceğinden nakliyat hizmetinde bulunurken her türlü bilgiye ve yol durumuna sahip olmak gerekir. İşte yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde her türlü nakliyat işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren şehirlerarası nakliyat firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyerek taşımacılık işlerini dört dörtlük bir şekilde yapmaya devam eden firmamız, şu ana kadar yapmış olduğu nakliyat işlerinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesine fırsat vermemiştir. Ekiplerimizi ileri görüşlü odluları için gerekli önlemleri önceden alarak olası bir durumun oluşmasına fırsat vermemektedirler.

Şehirler Arası Taşımacılıkta Müşteri Memnuniyeti

Lider firmalar arasında yer alarak taşıma işlerini özenle gerçekleştiren firmamız, ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendiriyor. Gerekli çalışmaları başlatan ekiplerimiz, yapılan incelemelerin ardından sizleri firmamıza yönlendirmektedir. Firmamız da ücret konusunda anlaşabilmeniz için sizlere en ideal hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti kazanmak için dört dörtlük hizmet sunuyor ve hizmetlerimizden asala ödün vermiyoruz. Güvenilir taşımacılığın adres noktası olan şehirlerarası nakliyat hizmeti sayesinde taşımacılık işlerini en üst seviyeye çıkararak sizlere zamandan tasarruf ettiriyoruz. Bu sayede taşıma sorununuz olmadan ve gönlünüz rahat bir şekilde firmamıza güvenerek yarım kalan işlerinize devam edebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyatta Sunulan Hizmetler

Şehirlerarası nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize birden fazla teklif sunuyoruz. Tekliflerimizden bütçenize uygun olanı seçerek firmamızdan taşımacılık hakkında daha fazla bilgi almanız için sizlere günün 24 saati hizmet sunuyoruz. Ayrıca kolay ödeme seçeneklerimiz de mevcut olduğu için fazla masraf yapmadan ve zor durumda kalmadan ödemelerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Taşımacılık sırasında profesyonel hizmeti sunduğumuz için eşyalarınız toplarken 1. Sınıf malzemeler kullanıyoruz. Böylece eşyalarınızı depolama, kolileme gibi yöntemlerle güvence altına alıyor ve kırılmasını, hasar görmesini önlüyoruz. Sizler için sunmuş olduğumuz hizmetler arasında,

· Öncelikle alanlarında uzman ekiplerimizle ve şoförlerimizle hizmet veriyoruz.

· 7/24 sorunsuz bir şekilde taşımacılık hizmetinde bulunuyoruz.

· Lider firmalar arasında yer aldığımız için işimizi severek yapıyoruz.

· Kolileme, paketleme gibi işlerde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

· İstenilen adrese kısa sürede ulaşmaya çalışarak sizlere daha fazla zaman kazandırıyoruz.

· Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet sunuyoruz.

· Her türlü taşımacılık hizmetinde detaylı bilgileri sahip olduğumuz için, hangi işin ne zaman yapılması gerektiğini iyi bilecek şekilde hizmet sunuyoruz.

· Taşımacılıkta son noktaya gelinceye dek sizlere garantili hizmet sunmaya devam ediyoruz.

· Eşyalarınızı hasar, kırılma gibi durumlara karşı sigortalıyoruz.

· En uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet sunuyoruz.

· Bulunduğunuz adrese gelerek detaylı çalışmaları yaptıktan sonra taşıma işlerine başlıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Şehirlerarası nakliyat olarak sizler daha hızlı bir şekilde hizmet vermek ve sizlere daha fazla zaman kazandırmak için taşımacılık işlerinde asansörlü taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık işlerinde eviniz veya taşınacak eşyalar kaçıncı katta olursa olsun bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı taşıdıktan sonra sizleri rahat ettirmek ve konforlu bir evde yaşamanız için eşyalarınızı özenle yerleştirerek sizlere en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu nedenle firmamız nakliyat alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almıştır.

Depolama Hizmeti

Taşımacılık işlerinin yanısıra yoğun iş telaşı nedeniyle bir yerlere gitmeniz sonucu eşyalarınızı teslim etmeniz için depolama hizmeti de sunuyoruz. Depolama hizmetlerimiz sayesinde artık eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme korkusu olmadan istediğiniz yere gitmeniz için sizlere hizmet veriyoruz. Depolama esnasında eşyalarınızı özel malzemeler kullanarak saklıyoruz. Herhangi bir nem gibi olasılığa karşı önlemlerimizi aldığımız için geri döndüğünüzde eşyalarınızı verdiğiniz gibi göreceksiniz. Garantili hizmet sunduğumuz için depolama esnasında paketleme gibi işleri özenle yapıyoruz. Uzman ekiplerimiz yapmış