Herkes hayatı boyunca en az bir defa taşınmış ve bu işin stresli ve yorucu olduğunu düşünmüştür. Yorucu ve stresli kısmı unutturacak size taşınma deneyiminizin kaçıncısı olursa olsun harika imkanlar sunacak Anadolu Taransport firmamız ile tanışın. Eşya toplumumuzda önemli bir yere sahip. Taşımacılığın ise en önem gerektiren noktasıdır eşya konusu. Eşyalarınızı firmaya teslim ederken aklınızda en ufak bir soru işareti varsa yol mesafeniz kısa veya uzun olsun oldukça sıkıntılı bir tecrübe yaşayacaksınızdır. Biz size bu işte titiz çalışan ekibimizle hem yol arkadaşı oluyoruz hem de eşyalarınızın emin ellerde olduğunu size hissettiriyoruz. Firmamızın uyguladığı güvenlik bariyerleri ve sigortalatma sistemi ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Firmamız Tüm Nakliyat Hizmetlerinde Kampanya Yapıyor

Yazın gelmesi ile birlikte nakliye sektörü hızlanmıştır. Bu hız yollardaki yoğunluğu da beraberinde getirmektedir. Uzun mesafe yahut kısa mesafe farketmeksizin yol sigortası ile güvenli taşımacılık hizmetiyle sizinleyiz. Firmamız sizin cebinizi de düşünerek bu yorucu süreçte kampanyaları ile destek veriyor. Kaliteyi uygun paketlerle size sunuyoruz. Eşyanız ne kadar çok olursa olsun ekibimiz asla şikayetçi olmayacaktır. Bu nakliye firmalarında yaşanan bir sıkıntıdır genelde eleştirilirken verilen tavsiyelerde bu konuya değinen yakınlarınız olur. ”Çalışan elemanların yüz ifadesinden rahatsızlık duyduk” diye şikayetçi olabilirler. Biz şikayet olasılıkları ile de yakından ilgileniyor sizin hoş karşılamayacağınız davranışlarda asla bulunmuyoruz. Bu işe gönlünü veren ekibimiz size yardımcı ve destek olmak için yanınızdalar.

Nakliye Fiyatları Düştü

Nakliye fiyatlarımızı indirdik! Hayatınızın herhangi bir anında aniden taşınmaya karar verebilirsiniz. Para bizim için asla sorun değil sizin içinde sorun olmasın. Sizi düşünerek belirlediğimiz fiyatlardan çekinmeyeceğinize eminiz.

Şehirler Arası Ev Taşımacılığında  Yaz Kampanyası

Şehirler arası yaz kampanyası ile yaz mevsiminde oluşan nakliyat yoğunluğu sebebi ile taşımacılıkta hem bütçenize hem de aklınıza uygun imkanlar sunuyoruz. Şehirler arası nakliye hizmeti kimileri için daha zor ve meşakkatli gözükür. Bu konuda hassas davranan firmamız eşyalarınızı yüklerken de özenli davranacak ve ulaşması gereken yere hasarsız ulaştıracaktır. Küçük, büyük eşya farketmeksizin hepsinde aynı hassasiyeti gösterecek olan ekibimiz yüzünüzün gülmesi için son sürat çabalayacaktır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat,ta Yaz Kampanyası

Şehir içi nakliyat yaz kampanyası dahilinde fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Taşınırken ekstra masrafın hesabını yapmanıza gerek yok. Oldukça ekonomik olan şehir içi yaz kampanyasından yararlanmanın tam vakti.

Asansörlü Ev Nakliyat Yaz Kampanyası

Asansörlü Çalışmalarımız

Asansörlü ev nakliyat eski imkanlara bakıldığında oldukça gelişmiş bir nakliye hizmetidir. Özellikle yüksek bir binada ofise veya eve taşınıyorsanız asansörlü vinç taşımacılığına ihtiyaç duyulur. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilir hem de eşyaların muhafazalı oluşu artırılır. Asansörlü ev nakliyat kampanyası başlatan firmamız sizden yalnızca hakettiği ücreti talep edecektir.

Eşya Paketlemede Kampanya

Eşya paketleme

Eşya paketlemek taşınmanın en sitresli olan kısmıdır. Kırılacak, dökülecek, hassas, ağır, hafif tüm eşyalarınız için ayrı paketleme yöntemi uygulanır. Eşya paketlemede kampanya yapan firmamız sayesinde Eşya  paketlemeler hızla yapılacak ve zaman israfı yapılmamış olacaktır.

Yorum Yapın

Your email address will not be published.